Шахраї у соцмережах: чому треба обережніше поділитися деталями подорожі

by Max

Під час відпустки багато туристів роблять одну загальну помилку – активно діляться своїм відпочинком у соцмережах. Від публікацій фото ще з аеропорту краще утриматися, оскільки наслідки таких дій можуть бути неприємними та серйозними, інформує KURAZH.

Прості селфі, які ви публікуєте, містять чимало особистої інформації, особливо посадкові талони на літаки, де вказані повне ім’я, номер квитка та унікальний шестизначний код PNR бронювання. Ці дані можуть стати ласим кусочком для шахраїв.

За словами експерта з кібербезпеки, шахраї можуть зловживати такою інформацією та здійснювати шахрайські дії, включаючи здійснення кредитних злочинів.

Поміж іншого, шахраї можуть використовувати соціальну інженерію, позначаючись представниками авіакомпаній, щоб отримати ще більше особистих даних від людей.

Такі дані можуть використовуватися для створення фішингових атак або інших обманів, завдяки яким шахраї можуть обдурити та зіпсувати подорожі людей.

Тому, перш ніж занурюватися у світ соцмереж та ділитися своїми подорожніми враженнями, варто обдумати можливі наслідки та бути уважними до особистих даних, які оприлюднюємо онлайн. Збереження приватності та обережність – головні правила в інтернеті, щоб уникнути неприємних ситуацій.